Vánoční strom přání
17. prosince 2009, kultura, přečteno: 4096×
A už jsou zase tady! Vánoce. Do toku všedních dnů na krátko vstupuje pohádka. Tak hezká, že nemůže být lží. Až příliš, proto sotva může být pravdou. Purpura na plotně voní, krásně voní...Obrysy světa se budou na chvíli zdát měkčí. Srdce lidí se stanou přístupnějšími. I to moje se ozývá, jakpak by ne!
Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.
A tak mi dovolte pozvat vás, všechny čtenáře a příznivce Městské knihovny Blansko na VÁNOČNÍ STROM PŘÁNÍ. Pohádkově laděné vystoupení, plné vánočních písniček, říkánek a tance s trochou rozjímání pro všechny, připravil soubor Zvonek Domovu Olga Blansko.
V pondělí 28. prosince se v 18 hodin v knihovně vrátíme k tradicím v duchu starých zvyků. Můžeme si i začarovat. Ale na jednu nejdůležitější věc nesmíme zapomenout: předat kus vlastního srdce a přijmout přibližně stejně velkou porci od svých nejbližších.
Pěkné Vánoce přejí pracovníci Městské knihovny Blansko.
bod
Další články v kategorii „kultura“
21. března 2025
Kino Blansko po nucené přestávce otevírá v sobotu 22. března. Láká na vylepšené ozvučení i další novinky
18. března 2025
Blansko přivítá jaro slavnostmi i putováním poslů s dekretem o povýšení
18. března 2025
Soukromá ZUŠ Blansko slaví 30 let od založení, zve na koncerty
16. března 2025
Březen v knihovně: Záložková soutěž, výprodej knih nebo knižní blešák
13. března 2025
Galerie města Blanska zahájí nové výstavy
9. března 2025
Jazz Gauč 2025 nabídne v klubu Suterén netradiční hudební zážitky
8. března 2025
Blansko je městem sportu, připomíná nová výstava v muzeu
4. března 2025
Výstava o historii sportu odstartuje seriál akcí k výročí povýšení Blanska na město
15. února 2025
Milníky v historii města Blanska, díl první
4. února 2025
Blanenský zámek rozezní Tóny barev, dřeva a hlíny