Informační kancelář Blanka v zámeckém parku
10. listopadu 2011, zprávy z MěÚ, přečteno: 3111×
Blanenská informační kancelář bude v sobotu 12.11.2011 pro návštěvníky a turisty na svém tradičním působišti na Rožmitálově ulici uzavřena. Pro tento den otevřeme naši „pobočku“ s rozšířenou otvírací dobou přímo do zámeckého parku, kde budeme návštěvníkům akce k dispozici po celý den.
Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.
Na našem stánku, který bude umístěn u hlavní zámecké brány, získáte informace o aktuálním programu v parku a také o následném nedělním programu Vítání sv. Martina.
Nabídneme vám i výběr z našeho běžného sortimentu, regionální publikace a suvenýry, ale také
něco sladkého i něco ostřejšího. Dostanete od nás také tipy ke svatomartinskému obědu či večeři – zpracováváme přehled svatomartinského menu v blanenských restauracích.
Budete mít také poslední možnost zakoupit si zde vstupenky na večerní koncert skupiny Olympic, který se uskuteční právě v sobotu 12. 11. 2011 v Dělnickém domě.
Náš stánek bude také místem, kde můžete odevzdávat odpovědi ve znalostní soutěži o svatomartinském vínu, která bude na akci probíhat. Ze všech správných odpovědí budou výherci vylosováni v 15.30 hod na hlavním pódiu a cenou pro bude právě letošní svatomartinské víno.
Budeme se na vás v sobotu těšit!
Další články v kategorii „zprávy z MěÚ“
24. března 2025
Město obnovilo toalety v přízemí zámku
19. března 2025
Radní řešili zázemí dětských skupin, krytý bazén i pumptrack. Schvalovali také dotace
17. března 2025
Blansko zahájilo modernizaci veřejného osvětlení, vymění téměř polovinu svítidel
14. března 2025
Prvními občánky města Blanska roku 2025 jsou Olívia a Marek
10. března 2025
Zastupitelé schválili navýšení peněz na přestavbu fotbalových kabin a zázemí pro dětské skupiny i nový jednací řád
10. března 2025
Zeminu nahradil beton, výstavba krytého bazénu pokračuje
6. března 2025
Bioodpad se letos začne svážet už v polovině března
3. března 2025
Chci mít pod kontrolou pořádek v celém městě, říká nový jednatel Technických služeb Blansko Radek Snopek
27. února 2025
Dopravu v části Smetanovy ulice omezí oprava kanalizace
26. února 2025
Město hledá firmu na modernizaci kompostárny, radní schválili i soutěž na návrh objektu pro kruhový objezd