Knihovna ukončí projekty
6. června 2012, kultura, přečteno: 3093×
Slavnostní ráz budou mít dvě červnové akce v Městské knihovně Blansko. Ke svému závěru dospěly totiž oba pilotní projekty knihovny, a to „Blanenská univerzita (nejen) pro seniory“ a „ŠTĚTEC, KŘÍDA, PASTELKA“.
Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.
Účastníci obou projektů, kteří splnili stanovené podmínky, obdrží Osvědčení o absolvování.
Aktivní fandové výtvarného umění, frekventanti „ŠTĚTCE“, se naposledy sejdou v pátek 8. června v 18:00 hodin. Veřejnosti představí svoje práce, které během roku vytvořili, na výstavě, která bude mít ve stejném termínu vernisáž. Úvodní slovo pronese Mgr. Pavel Přikryl, v kulturním programu vystoupí kytarista Miloš Pernica.
Úspěšní absolventi 2. ročníku „UNIVERZITY“, nad kterou opětovně převzal záštitu starosta města Blanska Ing. Lubomír Toufar, ukončí svoje roční snažení ve středu 13. června v 17:30 hodin. Výjimečnost posledního setkání umocní vystoupení pěveckého sboru ZŠ Erbenova Blansko pod vedením Mgr. Tomáše Vaška.
Mgr. Pavel Přikryl
ředitel Městské knihovny Blansko
Další články v kategorii „kultura“
26. dubna 2025
Výročí konce války připomenou v Blansku výstavy, promítání i běh
15. dubna 2025
Velikonoce v Blansku: duchovní setkání, prohlídky zámku, jarmark i hra v ulicích
4. dubna 2025
Duben v knihovně: Lesní terapie, Den Země i výprodej knih
1. dubna 2025
Blanenský zámek se připravuje na hlavní sezonu
31. března 2025
Blansko opět hledá nej osobnosti
21. března 2025
Kino Blansko po nucené přestávce otevírá v sobotu 22. března. Láká na vylepšené ozvučení i další novinky
18. března 2025
Blansko přivítá jaro slavnostmi i putováním poslů s dekretem o povýšení
18. března 2025
Soukromá ZUŠ Blansko slaví 30 let od založení, zve na koncerty
16. března 2025
Březen v knihovně: Záložková soutěž, výprodej knih nebo knižní blešák
13. března 2025
Galerie města Blanska zahájí nové výstavy