Webový portál blanensko.cz prošel aktualizací
28. března 2018, cestovní ruch, přečteno: 2497×
Turisty vyhledávaný webový portál blanensko.cz slouží svému účelu již sedmým rokem. Pracovníci odboru propagace a cestovního ruchu Městského úřadu Blansko, kteří jeho chod zabezpečují, připravili jeho kompletní aktualizaci. Zaujme nejen atraktivním designem, nabízí programy pro rodiny s dětmi nebo zbrusu nové doporučené turistické trasy.
Tento článek byl vydán před více jak rokem.
Informace v něm již nemusí být aktuální.
„Novou verzi webového portálu blanensko.cz jsme spustili v pátek 23. března. Je responzivní a navede turistu ve všech směrech,“ uvedla Martina Hejčová, vedoucí oddělení propagace a cestovního ruchu v rámci tiskové konference.
Aktualizované stránky s sebou, kromě kompletní turistické nabídky v regionu, přinášejí hned několik novinek. „V sekci turistika a cykloturistika hodláme postupně uveřejňovat námi doporučené trasy pro pěší i cyklisty. Vždy se bude jednat o zajímavý výlet za některým z turistických cílů na Blanensku. Aktuálně jsou zde k dispozici dvě, částečně vedou po již značených cestách. Díky aplikaci turisticketrasy.com si je mohou zájemci rovněž stáhnout do GPS do mobilního telefonu,“ doplnila Hejčová.
Vizualizace Blanensko.cz
„Nejčastějším dotazem, se kterým se v informační kanceláři setkáváme, je informace o možnostech v regionu pro rodiny s dětmi. Nechybí proto ani nabídka připravená na míru pro tuto cílovou skupinu. Plnohodnotné zpravodajství z Moravského krasu a okolí pak poskytuje nově naprogramovaný kalendář akcí, který prochází každodenní aktualizací. Podle statistik se jedná o nejnavštěvovanější část tohoto portálu. Téměř tři sta uvedených akcí jasně hovoří o tom, že nejen v regionu, ale i ve městě Blansku se stále něco děje,“ je přesvědčená vedoucí oddělení propagace a cestovního ruchu.
red
Další články v kategorii „cestovní ruch“
20. února 2025
Lodě jsou na suchu. V Punkevních jeskyních začíná oprava elektřiny poškozené povodněmi
14. února 2025
Blansko a Legnica slaví 25 let partnerství. Zveme na výstavu
9. února 2025
Jeskyně mohou turisté navštívit i v zimě. Lákají i ty v Moravském krasu
7. února 2025
Nová brožurka zve do Blanska i Moravského krasu
3. června 2024
Krasobus už spojuje Blansko a Moravský kras. Přiváží opět slevy a výhody
31. března 2024
Turisté zahájí sezónu pokusem o rekord
29. února 2024
Punkevní jeskyně zvou v sobotu 2. března na kostýmové prohlídky
1. června 2023
Do Moravského krasu opět jezdí Krasobus. Nabízí slevy na vstupné i na nákup zboží
8. dubna 2023
Salmové zvou k návštěvě Blanska i jeho okolí
3. dubna 2023
Sezonu v Moravském krasu zahájili rekordem: 465 korunovaných turistů a patnáct psů